CR Apresa Compact

Sukces obecnego  na rynku od początku 2011 roku systemu rejestracji rozmów Vidicode Call Recorder Apresa oraz oczekiwania ze strony mniejszych Klientów zachęciły inżynierów Vidicode do stworzenia rejestratora Apresa w wersji Compact.

Rejestrator rozmów Apresa Compact zaprojektowany został specjalnie dla odbiorców, nie akceptujących kompromisów dotyczących jakości i funkcjonalności systemu rejestracji, a jednocześnie szukających rozwiązania dla tylko kilku nagrywanych linii.

Rejestrator rozmów Vidicode Call Recorder Apresa Compact

Vidicode Call Recorder Apresa Compact oferuje tę samą funkcjonalność, co jego „starszy brat”, jednak dzięki ograniczeniom dotyczącym platformy sprzętowej, hybrydowości oraz możliwości rozbudowy, Apresa Compact to rozwiązanie o bardzo atrakcyjnej cenie.

System oferowany jest wyłącznie jako kompletne rozwiązanie (platforma + oprogramowanie+ licencje) w 5 wariantach konfiguracji:

  • Apresa COMPACT  IP5 – 5 kanałów SIP/VoIP (możliwość późniejszej rozbudowy do 10)
  • Apresa COMPACT  IP10 – 10 kanałów SIP/VoIP
  • Apresa COMPACT  A8 – 8 kanałów dla linii analogowych/radiowych lub sygnałów audio
  • Apresa COMPACT  D8 – 8 kanałów dla cyfrowych linii wewnętrznych central PBX lub traktów ISDN BRI 2B+D (4 trakty)
  • Apresa COMPACT  M10 – 10 kanałów dla łączności komórkowej

Dostęp do konfiguracji oraz wyszukiwania i odsłuchiwania nagrań możliwy jest poprzez sieć LAN z użyciem przeglądarki WWW.

Opcjonalnie rejestratory IP5 oraz IP10 (VoIP) mogą być wyposażone dodatkowo w drugi port sieciowy LAN (dla podłączenie separowanej sieci telefonicznej przez tzw. SPAN PORT) oraz w licencje na kodek G.729 (kodek G.711 oraz G.722 obsługiwane są domyślnie).

Modele A8 oraz D8 mogą być dostarczane z okablowaniem umożliwiającym szybkie i proste dołączenie nagrywanych linii do systemu.

Model M10 wymaga dodatkowo zakupu rocznych licencji na oprogramowanie do instalacji na nagrywanych aparatach komórkowych (Android).

Vidicode Call Recorder Apresa Compact wyposażony jest w bufor nagrań o pojemności 150.000 godzin, umożliwia też backup nagrań na lokalne lub sieciowe zasoby dyskowe.
Zakładając nawet 8 godzin nagrań na każdym nagrywanym kanale dziennie i pracę systemu przez 260 dni w roku otrzymujemy w ten sposób dostęp on-line do nagrań z ostatnich … 7 lat.

Więcej na temat możliwości i funkcji rejestratorów z rodziny Apresa można znaleźć tutaj.

Apresa oraz Apresa Compact to systemy niezwykle uniwersalne.
Warto zapoznać się z listami kompatybilności:

Cennik – Vidicode Call Recorder Apresa Compact

vidicode.nl

Rodzina Apresa to:

  • Rejestrator rozmów Vidicode Call Recorder Apresa
  • Rejestrator rozmów Vidicode Call Recorder Apresa Compact
  • Rejestrator rozmów Vidicode Call Recorder Apresa Software-only
Print Friendly, PDF & Email