Dlaczego powinieneś nagrywać rozmowy telefoniczne?

Jest wiele dobrych powodów do nagrywania rozmów, przytoczmy chociażby te, dotyczące kontroli i zarządzania jakością pracy, bezpieczeństwa pracowników i klientów, rozstrzygania sporów, czy też ustalania odpowiedzialności. Nagrywarki rozmów telefonicznych od lat są postrzegane jako niezbędne narzędzie w pracy firm, biur czy instytucji.
Niezależnie od wielkości organizacji czy firmy i powodów, dla których potrzebuje ona nagrywania rozmów telefonicznych, rejestratory rozmów Vidicode Call Recorders okazują się spełniać oczekiwania Klientów, jednocześnie zaskakując Ich atrakcyjnymi cenami.

vidicode.nl - producent systemów nagrywania rozmów

Rejestratory Vidicode Call Recorder posiadają wspólne cechy:

 • Nagrywanie automatyczne lub w trybie na żądanie
 • Możliwość szyfrowania i zabezpieczania danych
 • Przechowywanie nagrań na dysku twardym z wydajną bazą danych
 • Wyszukiwanie rozmów na podstawie wszelkich dostępnych kryteriów jak data i czas, czas trwania, kierunek rozmowy, numery rozmówców, itp.
 • Procedury backupu pozwalające na archiwizację danych na nośniki danych lub poprzez sieć LAN/WAN na zasoby sieciowe

Rejestratory rozmów Vidicode posiada szereg unikalnych cech, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów, oferując najwyższą jakość i funkcjonalność za najlepszą cenę.

Oprogramowanie Klienta

Dwie podstawowe aplikacje dostępowe, czyli „Araña” (dostęp przez przeglądarkę WWW) oraz “Call Recorder Access System” (aplikacja kliencka) dostarczają, poza standardowym wyszukiwaniem i odsłuchiwaniem nagrań rozmów telefonicznych, również ekstra funkcje pozwalające między innymi na archiwizację nagrań, tworzenie złożonych zapytań do bazy, odtwarzanie rozmów z wielu rejestratorów, wysyłanie nagrań e-mailem a także analizę statystyczną danych i wizualizację nagranych transmisji faksowych.

Cennik – rejestratory Vidicode Call Recorder

Rejestratory wieloliniowe

 • Vidicode Call Recorder Apresa
  Apresa to ekonomiczny, przy czym absolutnie profesjonalny, hybrydowy system rejestracji rozmów na liniach i traktach VoIP (również SIP trunk), liniach analogowych, cyfrowych liniach wewnętrznych central abonenckich (TDM), a także na traktach ISDN PRI 30B+D. Możliwe jest też nagrywanie rozmów komórkowych. Pozwalając na obsługę do 250 i więcej kanałów nagrywania w jednym systemie, Apresa sprosta każdemu wyzwaniu. Dostęp przez przeglądarkę oraz korzystanie ze standardowych odtwarzaczy multimedialnych redukują czas potrzebny na wdrożenie systemu, otwierając jednocześnie przed użytkownikiem możliwość pełnej integracji z jego systemami klasy CRM/SAP/ERP dzięki dostępnym bibliotekom API.
 • Vidicode Call Recorder Apresa Compact
  Apresa Compact to młodszy brat wyżej wspomnianego modelu Apresa. Bazuje na tym samym oprogramowaniu, cechuje go ta sama, bogata funkcjonalność. W odróżnieniu od Apresy, Compact jest dostarczany w postaci zamkniętych, skonfigurowanych i gotowych do pracy jednorodnych urządzeń w jednej z konfiguracji dla nagrywania linii analogowych, albo cyfrowych albo VoIP albo telefonii komórkowej.
 • Vidicode Call Recorder ISDN BRI oraz Call Recorder ISDN PRI
  Rejestratory Vidicode Call Recorder ISDN BRI oraz Call Recorder ISDN PRI oferują cały szereg zaawansowanych funkcji: nagrywanie na żądanie, rejestracja na podstawie numeru rozmówcy, znakowanie rozmów, tryb nagrywania w sytuacjach zagrożenia, powiadomienia sieciowe i wiele innych, czyniąc z tych urządzeń idealne rozwiązanie do nagrywania połączeń z traktów ISDN.  Bogata funkcjonalność w połączeniu z faktem, iż rejestracja rozmów po stronie łącza operatorskiego jest niemal zawsze bardziej opłacalna niż nagrywanie z linii wewnętrznych, sprawia, że rejestratory Vidicode są najlepszym wyborem do profesjonalnych zastosowań.
 • Vidicode Call Recorder Octo i Quarto
  Vidicode Call Recorder Octo i Quarto to oczywisty wybór w sytuacji, gdy istnieje konieczność nagrywania rozmów na kliku liniach analogowych na raz. Urządzenia są dostarczane z buforem o pojemności ponad 20.000 godzin nagrań i interfejsem użytkownika dostępnym poprzez sieć LAN. Ich niezawodność wzbudza uzasadnione zaufanie i pozwala na użycie rejestratorów Vidicode nawet w najbardziej wymagającym środowisku.
 • Rejestrator jednoliniowy
 • Vidicode FeaturePhone 175 SD
  Vidicode FeaturePhone 175 SD to idealne połączenie wielofunkcyjnego aparatu telefonicznego z rejestratorem rozmów i wbudowaną nagrywarką nagrań na kartach pamięci SD. Urządzenie pozwala na zapis ok. 170 godzin rozmów na każdym gigabajcie karty pamięci, umożliwia nagranie komunikatu zapowiedzi o nagrywaniu, posiada też wbudowaną sekretarkę automatyczną.
Print Friendly, PDF & Email