Modele serwerów faksowych Vidicode

Holenderska firma Vidicode od ponad 30 lat produkuje i rozwija profesjonalne serwery faksowe. Dziś są to cztery podstawowe modele, które dostarczane są w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów.

Vidicode Fax Server ISDN BRI

Serwery faksowe ISDN BRI są zazwyczaj podłączane bezpośrednio do linii ISDN BRI (2B+D) zupełnie niezależnie od posiadanego systemu telekomunikacyjnego. Poza standardowymi zadaniami faksowymi, Vidicode Fax Server ISDN umożliwia efektywną dystrybucję odebranych dokumentów bezpośrednio do odbiorców. System pozwala na przydzielenie  użytkownikom ich indywidualnych numerów faksowych, bez konieczności fizycznej instalacji linii telefonicznych dla każdego z nich (tzw. numery MSN lub DDI). W trakcie odbierania faksu, transmisje ze wszystkich tych numerów trafiają do serwera faksowego, który dostarcza przysłany dokument bezpośrednio do skrzynki e-mail właściwego adresata.

Vidicode Fax Server Octo oraz Quarto

Vidicode Fax Server Octo oraz Quarto to wielokanałowe serwery faksowe dla linii analogowych. W zależności od potrzeb organizacji, mogą obsługiwać od jednej do czterech  lub od jednej do ośmiu jednoczesnych transmisji. Dzięki opcji rozbudowy o następne kanały faksowe, serwery te mogą rosnąć wraz z potrzebami biznesowymi, nadążając za rosnącym zapotrzebowaniem na wydajną komunikację. Fax Server Octo oraz Quarto to najprostszy sposób na zamianę kilku dotychczas używanych klasycznych urządzeń faksowych na nowoczesne i jednolite rozwiązanie.

Vidicode Fax Server ISDN PRI

Vidicode Fax Server ISDN PRI (30B+D) to prawdziwie korporacyjny system dla wymagających użytkowników. Jego możliwości najlepiej obrazuje jego przepustowość: około 25 tysięcy stron faksowych wysłanych lub odebranych… każdego dnia! Dostarczany w profesjonalnej obudowie RACK 19″ 2U serwer może obsłużyć do 16 jednoczesnych transmisji faksowych. Podobnie jak inne serwery faksowe Vidicode, również model ISDN PRI dostarczany jest z kompletem oprogramowania z nieograniczoną ilością licencji. Nieważne czy korzystać z niego ma 10 czy 500 użytkowników – nie generuje to żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Dzięki swej unikalnej konstrukcji oraz przemyślanemu oprogramowaniu, serwery faksowe Vidicode mogą tworzyć architekturę o wysokiej dostępności, która zapewnia aktywną redundancję dla całego ruchu faksowego i wszystkich oferowanych usług.

Cennik – serwery faksowe Vidicode Fax Server

Print Friendly, PDF & Email