Korespondencja faksowa

Korespondencja faksowa to kluczowy element w funkcjonowaniu każdej organizacji. Faks ma wiele istotnych zalet jakich nie gwarantuje e-mail. Dokumenty w postaci faksowej są powszechnie akceptowane, ponadto taka forma potwierdzania uzgodnień nadal uważana jest za bezpieczną. Większość transakcji, zleceń czy też kontraktów realizowana jest właśnie w ten sposób. Serwery faksowe to w uproszczeniu systemy pozwalające na nowoczesne wysyłanie i odbieranie faksów – wszystko wprost z Twojego komputera.

Serwery faksowe

Serwery faksowe

W obecnych czasach wykorzystywanie tradycyjnych faksów staje się niepraktyczne w organizacjach, które zatrudniają więcej niż kilka osób. Nie sposób kontrolować stosu dokumentów odbieranych i wysyłanych za pomocą tradycyjnego faksu. Ponadto wysyłanie i odbieranie w taki sposób jest bardzo czasochłonne. Fax Server firmy Vidicode to kompleksowe, samodzielne rozwiązanie adaptujące się do aktualnie obowiązujących trendów w komunikacji. Fax Server stanowi spoiwo pomiędzy komputerami, sieciami komputerowymi, wiadomościami e-mail a korespondencją faksów.

Serwery faksowe

Serwery faksowe Vidicode eliminują konieczność używania papieru przy faksowaniu i redukują czas obsługi systemu faksowego niemal do zera, czyniąc faksowanie efektywnym i opłacalnym kanałem komunikacji biznesowej. Pozwalają na wysyłanie i odbiór faksów bezpośrednio z komputera użytkownika, z użyciem standardowych numerów, automatycznie tworząc cyfrowe archiwum całej korespondencji faksowej. Faksy odebrane mogą być przesyłane na skrzynki e-mail odbiorców. Wysłanie faksu odbywa się poprzez wydruk z dowolnej aplikacji lub poprzez wysyłkę wiadomości e-mail. Usługa File2Fax pozwala na automatyczne generowanie powtarzających się faksów, jak np. przypomnień, rachunków, cenników, wyników badań, przepisów, itp.

Baza danych systemu pozwala na przechowywanie setek tysięcy dokumentów przez nieograniczony czas, bez potrzeby używania papieru i bez niebezpieczeństwa utraty informacji. Każdy z faksów może być łatwo i szybko znaleziony i pobrany dzięki efektywnemu wyszukiwaniu zapewnianemu przez dostarczaną z systemem aplikację dostępową Vidicode Fax Server Access System. Dokumenty faksowe to często sedno biznesu – te które wysyłasz, muszą być wysłane bezzwłocznie, te które otrzymujesz – mogą zawierać zamówienie do natychmiastowej realizacji. Serwery faksowe Vidicode to urządzenia dedykowane do tego tylko celu, są łatwe we wdrożeniu i niezawodne, zapewniając dostępność usług faksowych w systemie 24/365. Serwer faksowy powinien być dostępny jako usługa bez przerwy, został więc tak zaprojektowany, aby zużywać minimalną ilość energii (7-15 W, w zależności od modelu), co pozwala zaoszczędzić nawet tysiące złotych rocznie. Niskie zużycie energii połączone z redukcją czasu pracy potrzebnej do obsługi ruchu faksowego, a do tego minimalizacja użycia papieru, tonerów, atramentu i ograniczenie kosztów konserwacji zapewniają naprawdę szybki zwrot z inwestycji poczynionej w serwery faksowe Vidicode.

Cennik – serwery faksowe Vidicode Fax Server

Siedem powodów, dla których warto wybrać Vidicode

  • Zaprojektowane specjalnie do zadań jakie mają realizować,
  • Dedykowane rozwiązania, niezależne od komputerów, co czyni je wysoce niezawodnymi,
  • Energooszczędne, zużywające 20 do 30 razy mniej energii niż inne rozwiązania tego typu,
  • Gotowe rozwiązania, prosta i szybka instalacja – niski koszt wdrożenia,
  • Powszechne standardy komunikacji (LAN, SMTP, itp.), bez dodatkowego oprogramowania,
  • Urządzenia firmy Vidicode to rozwiązania produkowane od podstaw przez producenta,
  • Wsparcie na najwyższym poziomie – dzięki kontroli całości procesu produkcyjnego.
Print Friendly, PDF & Email