Nowy produkt w ofercie – rejstrator rozmów

Na targach CEBIT 2013 Vidicode zaprezentował nowy rejestrator rozmów telefonicznych – Call Recorder Apresa COMPACT.

Urządzenie oparte jest na sprawdzonym już wielokrotnie „w boju” systemie Vidicode Call Recorder Apresa. Tym razem jest to ekonomiczny, mały rejestrator w wersjach dla linii analogowych (8 linii), cyfrowych (8 linii) lub VoIP (5 lub 10 linii).

Apresa COMPACT ma funkcjonalność identyczną jak jego „starszy brat”.
Nie oferuje wprawdzie hybrydowości ani możliwości rozbudowy, ale ma za to zdecydowanie niższą cenę.

Vidicode Call Recorder Apresa Compact

Docelową grupą odbiorców są małe przedsiębiorstwa, gdzie sieć telefoniczna jest jednorodna i niezbyt rozbudowana. Zamknięta konfiguracja pozwala dostarczać system skonfigurowany do pracy na zasadzie „włącz i używaj”. W większości sytuacji Klienci będą w stanie samodzielnie wdrożyć rejestrator do pracy i nie korzystać z usług sprzedawcy.

Mocną stroną systemów rejestracji z rodziny Call Recorder Apresa jest ich uniwersalność i wszechstronność. Poza nagrywaniem rozmów z linii analogowych, Apresa pozwala na współpracę z liniami wewnętrznymi central cyfrowych oraz telefonią VoIP.

Na dzień dzisiejszy systemy Apresa Apresa COMPACT zostały przetestowane z pozytywnym skutkiem z 65 różnymi modelami central PBX od 23 producentów. W zakresie telefonii VoIP, możliwa jest rejestracja ze wszystkich znaczących protokołów komunikacyjnych używanych przez producentów systemów telekomunikacyjnych VoIP.

Bliższe informacje o systemie Apresa Apresa Compact (w tym cenniki i listy kompatybilności) znaleźć można na naszych stronach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rejestratory rozmów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.