System rejestracji V-TAP

Call Recorder V-TAP, inaczej Vidicode Tap, to specjalizowane moduły pozwalające zbudować lub rozbudować system rejestracji rozmów.
Rodzina V-Tap obejmuje moduły V-Tap VoIP, V-Tap Analog, V-Tap ISDN BRI, V-Tap ISDN PRI oraz aplikację V-App dla telefonów komórkowych i aplikację PC Client dla Windows, służącą do gromadzenia nagrań, ich wyszukiwania, odsłuchu, eksportu, archiwizacji.

Rejestrator Vidicode Call Recorder V-TAP

Rejestrator Vidicode Call Recorder V-TAP

Produkty z rodziny V-Tap są zdecydowanie mniejsze niż inne rejestratory a przy tym oferują niezrównaną elastyczność i funkcjonalność.

Poznaj bliżej moduły systemu V-Tap

Call Recorder V-Tap

to najlepszy, najtańszy i najprostszy sposób na realizację rozproszonego systemu nagrywania. Często firmy borykają się z problemem rejestracji rozmów w swoich małych oddziałach, gdzie nagrywaniu podlega raptem kilka aparatów. często moduł wyniesiony rejestratora to koszt zbliżony do centralnego rejestratora, co już przy kilku tylko oddziałach sumuje się do potężnych kosztów całego systemu. V-Tap został pomyślany jako system rejestracji dla małych firm, które nie mogą inwestować w nagrywanie dużych kwot, ale też dla dużych organizacji z wieloma małymi oddziałami, jak np. banki.
Wdrażanie systemu rejestracji można rozpocząć od pojedynczego modułu V-Tap, a dodawanie kolejnych „klocków” umożliwia łatwą i tanią rozbudową rejestratora np. wraz ze wzrostem firmy czy dodawaniem nowych jej oddziałów do nagrywania. Dużą zaletą jest to, że inwestycja jest chroniona na każdym etapie budowy i rozwoju systemu.

Architektura multi - V-Tap

Architektura multi – V-Tap

W zależności od potrzeb V-Tap może realizować odmienne scenariusze:

 • lokalne nagrywanie rozmów na karcie pamięci SD w samym V-Tap

 • lokalne nagrywanie na dołączonym komputerze PC (aplikacja PC Client)
 • nagrywanie poprzez sieć LAN na rejestratorze Call Recorder Apresa lub serwerze/komputerze z dedykowanym oprogramowaniem (Windows)

 • nagrywanie rozproszone, poprzez sieć LAN/WAN na rejestratorze Call Recorder Apresa lub z użyciem usług chmury

V-Tap został zaprojektowany również jako element współpracujący z darmową aplikacją V-App do nagrywania i centralnego archiwizowania rozmów komórkowych.

V-Tap pozwala na różnorodne sposoby dołączania:

 • może się łączyć kanałem VPN przez Internet do centralnego serwera, komputera PC lub usługi DropBox,
 • dostęp do V-Tap w celu konfiguracji realizowany jest przez wbudowany serwer WWW z użyciem standardowej przeglądarki,
 • karta SD po wyjęciu z V-TAP może być odczytywana na dowolnym komputerze z użyciem aplikacji Vidicode PC Client,
 • do celów połączeń można stosować porty LAN i USB oraz WiFi.

V-Tap w rozwiązaniach dla małych, średnich i dużych Klientów

 • przykładem zastosowania dla małych Klientów może być moduł V-Tap dla wybranego typu linii (analog, ISDN lub IP) z aplikacją V-App na telefonie komórkowym i aplikacją dostępową i archiwizującą PC Client. Lokalny dostęp do bazy danych nagrań pozwala na zarządzanie dziesiątkami tysięcy nagranych rozmów.
 • innym scenariuszem dla mniejszych Klientów może być wynajem współużytkowanego rejestratora Vidicode Call Recorder Apresa w chmurze. Rozwiązanie zapewnia bezpieczny dostęp przez przeglądarkę WWW i Internet do nagrań na rejestratorze w zasobach Vidicode z zapewnionym automatycznym backupem danych i gwarantowaną dostępnością.

 • dla większych systemów proponujemy zakup własnego rejestratora Call Recorder Apresa lub wynajem rejestratora w DataCenter Vidicode. „Klocki” V-Tap i/lub aplikacje V-App zapewniają monitoring i rejestrację rozmów, zaś CR Apresa zbiera nagrania z wielu lokalizacji do jednej spójnej bazy danych. bezpieczny Dostęp do nagrań przez WWW.

Cennik – Vidicode V-Tap

Print Friendly, PDF & Email